Historie – Sportploeg van het jaar

Sportploeg van het jaar

2010

Dames 1 Internos – handbal

Promotie naar de 1e divisie (landelijk)


2011

Meisjes A Internos – handbal

2e plaats Nederlandse Kampioenschappen Zaal


2012

Achilles Heren – atletiek

kampioen3e divisie landelijk en promotie naar 2e divisie


2013

Dames 1 DSE – voetbal

kampioen 1ste  klasse met promotie hoofdklasse


2014

Handbalvereniging Internos heren junioren B

1ste plaats jeugddivisie
5e plaats NK jeugddivisie


2015

HCEL heren 1

kampioen 2e klasse B
promotie naar 1ste klasse


2016

HCEL dames 1

kampioen zaalhockey 1ste klasse

2000

Heren 1 Internos – voetbal

Promotie naar de 2e klasse


2001

Jongens 1 Tanaka – tafeltennis

Promotie naar de nationale kampioensploeg


2002

Dames 1 DSE

Promotie naar de 1e klasse en winnaar Districtsbeker


2003

Heren 1 voetbal – Internos

Promotie naar de 1e klasse


2004

Heren 1 Internos – voetbal

Promotie naar de hoofdklasse


2005

Meisjes junioren Achilles – Atletiek

Nederlands kampioen


2006

heren 1 Unitas – voetbal

Promotie naar de 1e klasse


2007

Heren 1 REL – rugby

Promotie naar de ereklasse


2008

Jongens C1 Internos – voetbal

Promotie naar de 2e divisie (landelijk)


2009

Dames 1 DSE – voetbal

Promotie naar de 1e klasse

1990

4-tal Conc.Florebit – paardensport

2e plaats Kringkampioenschap


1991

Dames 1 ELBC – basketbal

Promotie naar de hoofdklasse


1992

Jeugd B1 Internos – handbal

Nederlands kampioen zaal- en veldhandbal


1993

Zutex- team – biljarten

Europees kampioen driebanden


1994

Heren 1 Internos – handbal

Nederlands kampioen veldhandbal


1995

Heren 1 Internos – voetbal

Promotie naar de 3e klasse


1996

Team Roeloffs – zaalvoetbal

Kampioen hoofdklasse


1997

Heren 1 Tanaka – tafeltennis

Promotie naar de 3e divisie (landelijk)


1998

Ekidenploeg Achilles – atletiek

Nederlands kampioen


1999

Heren 1 Rowi – volleybal

Promotie naar de promotieklasse (regio Zuid-West)

1980

Heren 1 Internos – handbal

Promotie naar de 1e divisie


1981

Heren 1 Internos – voetbal

Winnaar KNVB beker Zuid 1


1982

Dames 1 Internos – handbal

Kampioen 1e klasse en promotie naar de 2e divisie


1983

Heren 1 HCEL – hockey

Promotie naar de 2e klasse


1984

Heren 1 REL – rugby

Promotie naar de 1e klasse


1985

Heren veteranen Achilles – atletiek

Nederlands clubkampioen


1986

Dames 1 HCEL – hockey

Promotie naar de 2e klasse


1987

Dames 1 SCEL- squash

Promotie naar de ere-divisie


1988

Meisjes 1 Tanaka – tafeltennis

Promotie naar de 2e klasse


1989

Dames 1 Internos – handbal

Kampioen 1e divisie

Bezoek onze facebookpagina