Sportman 2017

Kandidaten sportman 2017 

Sven van Merode (atletiek)

o          Ned.Kampioen Junioren indoor ( 1.98 m )

o          Ned.  Kampioen Senioren indoor ( 2,12 m )

o          Ned. Kampioen Studenten ( 2.07 m)

o          Kwalificatielimiet voor E.K. junioren in Italië (2.13 m )

o          Ned. Kampioen Junioren outdoor (2.07 m )

o          Ned. Kampioen Senioren outdoor ( 2.16 m )

o          8e pl. EK. Junioren in Italië (2.14 m )

o          1e pl. Zuid Nederlandse Kampioenschappen ( 2.05 m )

Timo Spaans ( zwemmen)

o         2e pl. NK korte baan 50m. school ( 30.87 )

o          3e pl. NK korte baan 100 m school ( 1.07.13 ))

o          nieuw Brabants record 100m. school in 1.05.86

nieuw Brabants record 200m. school in 2.27.02

ook op de resterende afstanden veroverde hij 8 gouden, 1 zilveren en 1 bronzen medaille.

Bart Meijers ( voetbal)

o          voetballer bij de A-selectie van NAC ( gepromoveerd naar Eredivisie)

Dion van Laarhoven ( windsurfen )

o          2e pl. in klasse 7.4 m2 Kona World Championships

o          1e pl.Raceboard klasse

Chiel van Bedaf ( paardensport)

o          4e pl. Brabantse kampioenschappen Dressuur

o          4e pl. Internationale wedstrijd

o          1e pl. Concordis Florebit met Fernando in Z1; 1e pl. met Bond’s Painting in Z2; 1e pl.     Kür met Bond’s Painting in Z1 / Z2

geselecteerd voor de Brabantse kampioenschappen

o          1e en 2e pl. in Exloo bij Children rubriek + Junioren

o          6e pl; 4e pl; 6e pl; bij Internationale dressuur Junior A kader

o          2e pl. Nederl. Dressuur met Children team

o          3e pl. individueel klassement landenproef

o          1e pl. goud op het E.K. dressuur met landenteam

o          debuut met Bond’s Painting en Fernando bij de paarden in Z2 klasse licht dressuur

o          PR met 74,29% bij Indoor Oosteind in de klasse ZZ licht met Bond’s Painting

o          3e pl. internationale dressuurwedstrijd en 5e pl. kür op muziek

IJsbrand Buijnsters 2002 (zwemmen)

o         Brabantse Winterkampioenschappen (zie mail van Peter voor tijden)

1e pl. 50 m. rug ( 29.70) ; 2e pl. 50 m. vlinder ( 28.62) ; 3e pl. 100 m. rug ( 1.05.00) ;

3e pl.. 200 m. wissel ( 2.23.40) ; 3e pl. 200 m. vrij ( 2.07.65)

o         2e pl. Regionale Zomer kampioenschappen lange baan op 100m. vrij; 50 m. rug;

100 m. rug; 100 m. vlinder en 3e pl. op 50 m. vrij; 400 m. vrij; 200 m. rug; 50 m. vlinder

o          1e pl. 4x100 m wisselslag estafette bij Brabantse kampioenschappen

2e p. 4x200 m vrij estafette

2e pl. individueel 100 m vlinderslag

3e pl. 100m. vrij in 56.40

 

Bezoek onze facebookpagina