Shortlist Jeugd Sporttalenten  2018

Shortlist Jeugd Sporttalenten  2018

Dewi Govaers  (turnen)

o          Regio kampioenschappen

o          2e pl. Regio kampioenschappen Terneuzen

o          plaatsing halve finale land. Competitie

o          5e pl. Halve finale Bondskampioenschap pupil 1 N2

o          6e pl. NK categorie pupil Nationaal 2           .

Lindsay van Zundert  (kunstrijden)

o          4e pl. Ice Talent Trophy

o          Ned. Kampioen bij Internationale Challenge Cup voor de 2e keer

o          3e pl. Internationale Kempen Trophy 2018

o          1e pl. in KNSB- cup 1 bij Junioren en gekwalificeerd voor Open Ned. Kampioenschap

o          1e pl.internationale Antwerp Diamond Trophy

o          behoort tot het toptalent team van SKN  Stichting Kunstrijden Nederland van Joan

Haanappel

o          12e pl. Internationale Riedell Ice Cup in Praag

o          gekwalificeerd voor deelname aan Nederlands Kampioenschap ( 21 t/m 24 februari)

Femke Braat  (ruitersport )

o          3e pl. op Indoor Brabant in klasse M+Z

o          12 e pl. bij Nederlandse Kampioenschappen

o          2e pl. met Nationale team in FE Nations Cup in Oostenrijk

Jens Walvoort  (motorcross )

o          13e pl. EK motorcross in Finland

o          Winnaar Weston Beachrace ( Engeland) voor de 2e keer

Stan Reit  (motortrial)

o          14e pl. EK trial in Polen

o          deelname aan EK trial youth wedstrijden in Italië en België

o          1e pl. trialwedstrijd in Europoort en koppositie in het eindklassement van de juniorenklasse

o          1e pl. Baarlo; 2e pl. Apeldoorn; 1e pl. Breda; 1e pl. Zelhem; 1e pl. Nunspeet; 1e pl. Texel;

Hiermee is Stan Nederlands kampioen junioren geworden. Hij rijdt ook nog internationaal

Casper Spaans ( zwemmen)  + ( badminton )

o          2e pl. 400 m. vrij; 3e pl. 100 m. vrij; Op de andere afstanden zwom hij nog 3 bronzen medailles bij Brabantse Minioren Finales

o          7e pl. 400 m vrij en 8e pl. 200 m wissel bij Nederlands kampioenschappen tot 12 jaar

Badminton:

o          kwart finale gehaald tijdens Junior Master Finales ( Ned. Kampioenschappen tot 13 jaar )

o          uitgenodigd voor 2 trainingen per maand bij de Nationale Jeugd Selectie U13 op Papendal

o          toegelaten tot het RTC Deurne van Badminton Nederland ( 4x per week ) en Topsportstatus NOC NSF toegekend

Finn van Kalmthout  (motortrial)

  • 5e Baarlo; 2e pl. Apeldoorn; 1e pl. Breda; 2e pl. Zelhem; 2e pl. Nunspeet; 1e pl. Texel; 1e pl. Europoort; 1e pl.Sleen; 3x 2e pl. Schijndel

 

Hiermee is Finn Nederlands kampioen geworden in de pupillen klasse.

Ruben Verhaeren   tafeltennis)

o          Behalen van A- licentie Landelijke

o          Finale plaats Nederlandse Jeugd Meerkamp in Panningen

o          Selectie Nederlandse Jeugdcup NTTB in Papendal

o          2e pl. Jongens Kadetten Landelijke Meerkamp

Bezoek onze facebookpagina